Kingsoft Office

Hledáte kvalitní kancelářský balík do tabletu či mobilního telefonu? Pak jednou z variant, které stojí za zvážení je Kingsoft Office určený pro Android, který je nejen bezplatný, ale také česky. Ovládání je řešeno pomocí karet, což vede k příjemné, rychlé a snadno pochopitelné práci.
Základem je textový procesor, který na jedné straně umožňuje editaci textu či práci s nadpisy a dalšími styly, ale současně dobře reflektuje skutečnost, že řada lidí si chce na mobilním zařízení text spíše přečíst, drobně upravit či okomentovat. Pro robustní a pravidelnou práci by si standardně člověk zřejmě vybral jiný nástroj, ale s ohledem na podporu tabletů jde o vhodný software. Včetně takových drobností, jako je práce s komentáři a záložkami nebo mód čtečka.
Připravený je také jednoduchý nástroj na tvorbu či úpravu presentací, opět se spíše hodící na nějaké drobné úpravy či změny, více než na samostatnou práci. Tabulkový procesor pak funkčně navazuje na textový a mimo základní úpravy podporuje celou řadu funkcí a užitečných nástrojů.
Příjemnou je také integrace s webovými uložišti nebo možnost výsledek vložit do zařízení či SD kartu.

Categories: , , , , Share

Leave a Reply