Gantter for Google Drive

Google Drive není jen místem, které umožňuje tvořit a editovat dokumenty od Google, ale nabízí také podporu infrastruktury pro další aplikace. A jednou z nich je Gantter for Google Drive, což je jednoduchý nástroj na správu projektů. Hodí se především tam, kde se ve firmách používají Google Apps a organisace hledá jednoduchý rychlý nástroje na řízení.


Základní struktura je velice jednoduchá, celý program je složený ze tří základních modulů, které se vzájemně prolínají. Prvním jsou úkoly, které slouží jako Ganttův diagram, je na nich jednoduše vidět, kdo má úkol v rámci projektu na starosti, v jaké je fázi řešení a také co mu předcházelo a kdy má být ukončen. Druhá záložka umožňuje spravovat zdroje (tedy práci a materiál) a poslední slouží pro organisaci kalendáře.
Jde o ideální aplikaci pro každého, kdo potřebuje řídit projekt, mít přehled o jeho plnění a práci jednotlivých osob, aniž by požadoval nějaké nadstandardní funkce či nástroje. Pro ty náročnější je určený Comindwork, který je taktéž zdarma.image

Categories: , , , , , , Share

Leave a Reply